Obsah

INFO K ZÁPISU K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

Typ: ostatní
INFO K ZÁPISU K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

Vážení rodiče,

Vzhledem k současné epidemiologické situaci bude letošní zápis k základnímu vzdělávání proveden bez přítomnosti dětí. Proto Vám zasíláme formuláře k vyplnění přímo domů.  Vyplněné odevzdejte do 28. dubna 2020 do poštovní schránky ve škole. V případě, že je chcete odevzdat osobně, učiňte tak 28. dubna 2020 od 9 do 13 hodin v ředitelně školy. Poté bude vyvěšen seznam přijatých žáků na webu školy a na vstupních (prosklených) dveřích školy.

                                                                                                     Mgr. Marcela Nováková

                                                                                                                               ředitelka


Vytvořeno: 23. 3. 2020
Poslední aktualizace: 23. 3. 2020 12:14
Autor: PaedDr. Katarína Fujašová