Obsah

INFORMACE K ZADÁVÁNÍ ÚKOLŮ

Typ: ostatní
INFORMACE K ZADÁVÁNÍ ÚKOLŮ V DOBĚ KARANTÉNY

Vážení rodiče,

protože současná situace je pro všechny náročná a mimořádné uzavření školy je na dobu neurčitou, rozhodly jsme se úkoly zadávat na celý týden. Cvičení mají převážně opakovací a upevňovací charakter, děti by je měly zvládnout samostatně. ČT2 vysílá dopoledne pořad UčíTelka, doporučujeme. Učivo je možno upevňovat i on-line cvičeními. V žádném případě nechceme, aby rodiče suplovali výuku. Zadáváme učivo, které by děti měly zvládnout samostatně nebo s malou dopomocí. V otázce nového učiva se budeme přizpůsobovat vývoji situace.

Kontrola zadaných prací fyzicky není možná, vzhledem k dané situaci. Pokud kontrolu vyžadujete, ofocené práce pošlete na email školy, eventuálně na emaily třídních učitelek.           

Marta Vybíralová: marta.vybiralova@seznam.cz ; Katarína Fujašová: 1katkafujasova@centrum.cz

Pokud nás potřebujete kontaktovat, učiňte tak telefonicky nebo emailem.

                                                                            Mgr. Marcela Nováková, ředitelka školy


Vytvořeno: 17. 3. 2020
Poslední aktualizace: 17. 3. 2020 11:48
Autor: PaedDr. Katarína Fujašová